• Bezpieczne i naturalne składniki
  • Bezpłatna wysyłka od 180,00zl
👑KOBIECA MARKA ROKU 2020
KOD “COCOMARKA” -30% + GRATIS COCOSMILE

Instrukcje


Phonebleaching®

 


KROK 1:

CZYSZCZENIE ZĘBÓW I UST

Przed skorzystaniem z Phonebleaching® należy dokładnie umyć zęby.  Po umyciu zęby są dobrze przygotowane. Aby usunąć powierzchowne zabrudzenia z zębów np. Herbaty, czerwonego wina, nikotyny i resztek kawy, zalecamy czyszczenie za pomocą proszku węglowego CocoSmile.

Następnie wypłukaj usta letnią wodą i przejdź do następnego kroku. Unikaj podczas fazy wybielenia spożywania herbaty, kawy, wina i nikotyny.

 

KROK 2:

NAKŁADANIE ŻELU W DŁUGOPISIE SMILESECRET NA ZĘBY

Przekręcając długopis w jego dolnej części nałóż cienką warstwę żelu wybielającego na zewnętrzne zęby. 

 

KROK 3:

PODŁĄCZANIE USTNIKA DO SMARTFONA

Wyjmij LED -światło z opakowania i podłącz je do smartfona za pomocą dołączonego adaptera. 16 diod LED-owych świecą się teraz i są gotowe do użycia.

Teraz włóż szynę do ust i pozwól żelowi działać przez 16 minut.

 

KROK 4:

WYBIELANIE

 Nasze LED-światło jest wyposażone w 16 LED-owych Power diod, które aktywują żel wybielający. Czas użycia trwa tylko 16 minut. Wybielanie zębów może być takie proste!

 

KROK 5:

PŁUKANIE UST

Wystarczy przepłukać usta letnią wodą, aby usunąć pozostałości żelu wybielającego.

 


KROK 6+7:

UŚMIECH  PROSZĘ! CZYSZCZENIE USTINKA

 A teraz Cheeeese! Podziwiaj teraz wyniki wybielania zębów za pomocą dołączonej tabeli odcieni i ciesz się ich efektami. Dzięki naszemu zestawowi do wybielania zębów masz białe zęby w mgnieniu oka.

Ze względów higienicznych należy po użyciu przepłukać i umyć LED-Ustnik  zimną wodą za pomocą mękkiej szczoteczki do zębów .