Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy kilka istotnych pytań i odpowiedzi na temat naszych produktów.

Czy phonebleaching działa z każdym smartfonem?

Nasze wybielanie Phonebleaching działa z prawie każdym smartfonem. Nieważne czy Android czy IOS. Nasza lampka LED wyposażona jest również w port USB-C, dzięki czemu można ją podłączyć do laptopa. Jedyne smartfony, które nie współpracują z naszym systemem to: stare Huawei, One Plus, Sony Xperia oraz OPPO Phone.

Jak długo trwa wybielanie?

Aplikacja do wybielania telefonu trwa tylko 16 minut - szalone, prawda? W naszym systemie Power-LED-Lights jest zintegrowany automatyczny zegar czasowy, który zatrzymuje wybielanie po 16 minutach.

Czy żel jest szkodliwy?

NIE! Nasz żel do wybielania zębów jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki.

Jak długo utrzymują się efekty?

Po precyzyjnym zastosowaniu wybielania telefonicznego i naszych dodatkowych produktów, takich jak CocoSmile, efekt utrzymuje się zwykle do roku. Oczywiście, zęby stają się ciemniejsze po pewnym czasie z powodu spożycia kawy, papierosów, itp. i mają tendencję do przebarwień. Aby ponownie odświeżyć zęby, możesz ponownie zamówić zestaw uzupełniający SmileSecret Refill Kit.

Jak często należy stosować wybielanie?

Na początku można stosować wybielanie telefonu 1 - 2 razy dziennie, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Najlepiej jest stosować zestaw do wybielania rano lub wieczorem i unikać picia herbaty, kawy, wina i palenia papierosów podczas fazy wybielania. Na początku zalecamy stosowanie proszku z węglem aktywnym CocoSmile 1 raz dziennie przed wybielaniem. Usuwa to powierzchowną płytkę nazębną i przebarwienia oraz pozwala żelowi wybielającemu idealnie rozwinąć się na gładkiej i czystej powierzchni zęba. WSKAZÓWKA: podczas nakładania żelu wybielającego należy upewnić się, że nie jest on nakładany zbyt cienko i nie za grubo (ok. 1mm). Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Jakie składniki zawiera żel wybielający?

Żel wybielający SmileSecret jest wykonany w 100% z naturalnych składników. Są one następujące: Propylene Glycol, Glycerin, Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Punica Granatum Seed Oil, Chrysanthellum Indicum Flower Extract.

Czy zestaw do wybielania rozjaśnia sztuczne zęby?

Nasza formuła żelu wybielającego wybiela tylko naturalne zęby. Nienaturalne zęby, takie jak korony, wypełnienia, mosty, implanty, licówki itp. mogą być rozjaśniane tylko do pierwotnego odcienia. Nie dochodzi do uszkodzeń, ponieważ nasze produkty zostały opracowane i przetestowane przez stomatologów.

Hej, jak możemy ci pomóc?

Masz pytanie, prośbę lub pomysł? Nie zwlekaj i napisz nam!

KONTAKT Z NAMI

Home Bleaching Set

Łatwo w domowym zaciszu

Efekty gwarantowane
Wybielanie bez bólu
Szybko i łatwo
Odkryj nasz CompleteSet